Usługi zarządzania pojazdami

Szybkie, elastyczne i wydajne usługi zarządzania pojazdami

DEKRA jest światowym liderem w świadczeniu usług zarządzania pojazdami typu business-to-business od 1985 roku, oferując szeroki zakres usług związanych z flotą, usługami likwidacji floty, inspekcjami, logistyką, przeniesieniem odpowiedzialności i własności, marketingiem, centrami sprzedaży i obsługi klienta.

Wraz z szybkim rozwojem sektora mobilności, tendencją do mobilności jako usługi, rozwojem współdzielonej gospodarki i potrzebą zrównoważonych, przyjaznych dla środowiska rozwiązań, poszerzamy i rozwijamy naszą gamę usług zarządzania pojazdami i flotą, aby uwzględnić połączone jazdy i badania pojazdów elektrycznych. Nasi eksperci wprowadzają innowacje w zakresie sztucznej i wirtualnej inteligencji, opracowując rozwiązania do głębokiego uczenia się, aby zapewnić bezpieczeństwo zarówno na drogach, jak i w ramach procesów naszych klientów.
Nasze rozwiązania do zarządzania pojazdami są opracowywane w celu wspierania producentów, firm leasingowych i wynajmujących, operatorów flot, dealerów i wszystkich innych graczy mobilnych, umożliwiając im opanowanie łańcuchów remarketingowych i zwiększenie wydajności ich działalności. DEKRA jest również cennym partnerem w kolejnych procesach sprzedaży pojazdów naszych klientów. Nasi eksperci oferują wsparcie w formie serwisu on-site oraz w dostarczaniu wiodących na rynku narzędzi i technologii mających na celu zwiększenie satysfakcji klienta końcowego.
Dzisiejszy szybko rozwijający się sektor mobilności, w którym właściciele i użytkownicy pojazdów zmieniają się szybciej niż kiedykolwiek wcześniej, wymaga szybkich, elastycznych, wydajnych i dostępnych rozwiązań. Specjalistyczna wiedza i bogate doświadczenie DEKRA czynią z nas zaufanego i niezawodnego partnera w zakresie skracania czasów realizacji zamówień, zwiększania satysfakcji klientów oraz obniżania kosztów sieci remarketingowych.
Test baterii pojazdów elektrycznych
Nasz test baterii pojazdu elektrycznego zapewnia przejrzysty pomiar pojemności baterii z uzyskaniem wyników w ciągu kilkunastu minut.
Test baterii pojazdów elektrycznych/hybrydowych
Raport o stanie używanych pojazdów dla dealerów
DEKRA specjalizuje się w usługach remarketingowych i detalicznych, aby niezależnie wspierać dealerów i klientów na całym świecie w odsprzedaży używanych pojazdów.
Raport o stanie używanych pojazdów dla dealerów
DEKRA Znak Jakości samochodów używanych dla dealerów
Dla konsumenta ważna jest możliwość polegania na produktach i usługach, zwłaszcza w zglobalizowanym i częściowo nieprzejrzystym otoczeniu konkurencyjnym.
DEKRA Znak Jakości samochodów używanych dla dealerów
DEKRA Znak Jakości samochodów używanych dla floty
Dla współczesnego klienta ważna jest możliwość polegania na produktach i usługach, zwłaszcza w zglobalizowanym i częściowo nieprzejrzystym otoczeniu konkurencyjnym.
DEKRA Znak Jakości samochodów używanych dla floty
Zarządzanie końcem okresu obowiązywania i wykupem dla flot
DEKRA jest ekspertem w realizacji umów odkupu, zarządzając blisko 180 umowami rocznie w Europie i zarządzając ponad milionem pojazdów.
Zarządzanie końcem okresu obowiązywania i wykupem dla flot
Ocena i wycena floty
Dlatego menedżerowie flot polegają na doświadczeniu DEKRA i naszych ekspertów w remarketingu pojazdów używanych.
Ocena i wycena floty
Operacje we flocie i poza flotą
DEKRA pomaga klientom ograniczać wszystkie powiązane koszty dzięki naszym działaniom związanym z flotą i likwidacją floty.
Operacje we flocie i poza flotą
Doradztwo w zakresie remarketingu dla flot
Dlatego menedżerowie flot polegają na DEKRA i jej znaczącym doświadczeniu w remarketingu pojazdów używanych.
Doradztwo w zakresie remarketingu dla flot
Ocena i wycena używanych pojazdów dla dealerów
Wyniki działalności związanej z pojazdami używanymi silnie wpływają na rentowność dealerów.
Ocena i wycena używanych pojazdów dla dealerów
Raporty o stanie floty
Dokładne i szczegółowe raporty o stanie używanych pojazdów flotowych silnie wpływają na rentowność i wartość rezydualną pojazdów flotowych.
Raporty o stanie floty