Usługi w zakresie wyceny pojazdów

Szybkie, kompleksowe i wysokiej jakości wyceny pojazdów

Od ponad 90 lat DEKRA jest światowym liderem w sporządzaniu wycen pojazdów dla sądów i firm ubezpieczeniowych. Od czasu naszych pierwszych ekspertyz w 1926 r. nasi eksperci oceniają uszkodzenia pojazdów, sporządzają raporty analityczne na potrzeby postępowań karnych i cywilnych oraz zapewniają naszym klientom pewność. Maksymalne bezpieczeństwo i jakość w sytuacjach awaryjnych.

Specjaliści firmy DEKRA świadczą szybkie i kompetentne usługi, z pasją i zaangażowaniem odpowiadając na wszystkie pytania związane z oględzinami pojazdów, ekspertyzami i wycenami. Oferujemy klientom kompleksową obsługę, począwszy od dokładnego określenia wysokości szkody, poprzez zabezpieczenie dowodów i udokumentowanie utraty wartości, aż po obsługę roszczeń.
W dzisiejszym świecie, w którym pojazdy są coraz bardziej zależne od technologii cyfrowych i danych, specjalistyczna wiedza DEKRA jest nieoceniona w ocenie zakresu i wskazaniu przyczyny uszkodzenia. Wykorzystanie danych telematycznych, inteligentnych technologii i systemów rozpoznawania obrazu opartych na sztucznej inteligencji sprawia, że nasze usługi oceny pojazdów są szybsze i dokładniejsze niż kiedykolwiek, digitalizując proces roszczeń motoryzacyjnych i oszczędzając czas.
Oprócz wspierania klientów w ocenie szkód związanych z roszczeniami motoryzacyjnymi, DEKRA oferuje również kompleksowe wsparcie w zakresie badania nadużyć, badania wypadków i audytów technicznych, w tym badań technicznych i konserwacji.
Nasi klienci polegają na neutralnej wiedzy eksperckiej i dużym doświadczeniu specjalistów ds. wyceny pojazdów DEKRA. Nasi eksperci nie tylko wyjaśniają fakty w sprawie i zabezpieczają wszelkie roszczenia, ale także określają rzeczywisty zakres wszelkich szkód w oparciu o szczegółową wycenę szkód. Nasze usługi wyceny pojazdów są w pełni kompleksowe i w pełni dostosowane do wszystkich odpowiednich przepisów krajowych i międzynarodowych.