DEKRA Znak Jakości samochodów używanych dla floty

Uznany na całym świecie znak niezawodności używanych pojazdów

Dla współczesnego klienta ważna jest możliwość polegania na produktach i usługach, zwłaszcza w zglobalizowanym i częściowo nieprzejrzystym otoczeniu konkurencyjnym. Bezpieczeństwo i jakość stają się kluczowymi warunkami osiągnięcia sukcesu na rynku.

Znak jakości używanych samochodów DEKRA oferuje naszym klientom zarządzającym flotą uznany na całym świecie dowód wydajności, jakości i bezpieczeństwa.

O certyfikacie DEKRA dla samochodów używanych

Certyfikat jakości DEKRA dla aut używanych jest od wielu lat standardem potwierdzania sprawności. Opiera się o nasze bogate doświadczenie i powszechnie uznaną bezstronność.
Rynek samochodów używanych pozostaje ważny jak zawsze i nie zmieni się to w przyszłości. Ale dla nabywcy używanego samochodu rynek charakteryzuje się dużą liczbą niepewności. Jakie dostają gwarancje? Na czym ostatecznie mogą polegać?
DEKRA jest niezawodnym partnerem w zakresie krajowych i międzynarodowych atestów jakości z rozległą globalną siecią. Znak jakości DEKRA dla samochodów używanych oferuje menedżerom flot i konsumentom:
  • Większą elastyczność i przejrzystość
  • Niezależną kontrolę stanu technicznego
  • Szczegółowe raportowanie
  • Płynne zarządzanie pojazdami
  • Nigdy więcej niepewności!
Eksperci DEKRA świadczą usługi zorientowane na klienta i całkowicie przejrzyste. W naszych wysiłkach, zmierzających do konsekwentnego ulepszannia obsługi pojazdów używanych, opracowaliśmy modułowy system, który jest całkowicie oparty na wszystkich wymaganych testach. Jest to korzystne dla obu stron transakcji: kupującego i sprzedającego.
Usługi DEKRA w zakresie aut używanych podzielone są na trzy indywidualne kontrole: kontrola technologii, kontrola nadwozia i kontrola systemu. Dla każdego z modułów przygotowywany jest szczegółowy raport. Informuje on zarówno kupującego, jak i sprzedającego, jakie kryteria zostały spełnione w każdym z wymaganych testów, a jakie nie. Jeśli wszystkie trzy moduły zostaną zatwierdzone, DEKRA wystawi dla pojazdu certyfikat.