Poprawa wydajności zarządzania i przywództwa

Skuteczne przywództwo w dobie zmian

Szybko zmieniające się rynki motoryzacyjne wymagają od menedżerów i liderów w tym sektorze sprawnego i skutecznego reagowania. Posiadanie zaufanego doradcy, który zapewni zewnętrzną perspektywę i wsparcie w czasach zmian, jest nieocenione. Eksperci z firmy DEKRA spełniają te wymagania.

Liderzy i menedżerowie w firmach motoryzacyjnych stoją w obliczu niezliczonych wyzwań w dzisiejszym połączonym i zdigitalizowanym świecie. Organizacje muszą się restrukturyzować, wdrażać nowe standardy, rozwijać sieci i podejmować krytyczne decyzje finansowe. Ponadto zmiany cyfrowe są nieuniknione i wymagają specjalistycznej wiedzy.
Na szczęście w DEKRA możemy czerpać z długiej historii wspierania firm motoryzacyjnych i zmagania się z nowymi trendami i realiami. My również przyjęliśmy technologie cyfrowe, aby lepiej służyć naszym klientom. DEKRA Advanced Blended Coaching (DEKRA ABC) to metodologia łącząca osobisty i wirtualny coaching i interwencje, dzięki czemu liderzy otrzymują elastyczne, ukierunkowane i spójne wsparcie w celu doskonalenia swoich umiejętności i opanowania zmian.
Nasze rozwiązania w zakresie doskonalenia wydajności zarządzania i przywództwa: