DEKRA Znak jakości samochodów używanych dla dealerów

Uznany na całym świecie znak, który potwierdza sprawność weryfikowanych pojazdów

Dla konsumenta ważna jest możliwość polegania na produktach i usługach, zwłaszcza w zglobalizowanym i częściowo nieprzejrzystym otoczeniu konkurencyjnym. Bezpieczeństwo i jakość stają się kluczowymi elementami obecności na rynku.

Znak jakości DEKRA oferuje naszym klientom - salonom dealerskim - rozpoznawalny na całym świecie dowód jakości i bezpieczeństwa.

O certyfikacie DEKRA dla samochodów używanych

Certyfikat jakości DEKRA dla aut używanych jest od wielu lat standardem potwierdzania sprawności. Opiera się o nasze bogate doświadczenie i powszechnie uznaną bezstronność.
Rynek samochodów używanych pozostaje ważny i nie zmieni się to w przyszłości. Jednak dla nabywcy używanego samochodu charakteryzuje się on dużą dozą niepewności. Jaką dostaje gwarancję? Na czym ostatecznie może polegać?
DEKRA jest Twoim niezawodnym partnerem w zakresie krajowych i międzynarodowych atestów jakości, z rozległą globalną siecią. Nasz Znak Jakości samochodów używanych oferuje dealerom i konsumentom:
  • Większą elastyczność i przejrzystość
  • Niezależną kontrolę stanu technicznego
  • Szczegółowe raportowanie
  • Płynne zarządzanie pojazdami
  • Nigdy więcej niepewności!
Eksperci DEKRA świadczą usługi zorientowane na klienta i całkowicie przejrzyste. W naszych wysiłkach, zmierzających do konsekwentnego ulepszannia obsługi pojazdów używanych, opracowaliśmy modułowy system, który jest całkowicie oparty na wszystkich wymaganych testach. Jest to korzystne dla obu stron transakcji: kupującego i sprzedającego.
Usługi DEKRA w zakresie aut używanych podzielone są na trzy indywidualne kontrole: kontrola technologii, kontrola nadwozia i kontrola systemu. Dla każdego z modułów przygotowywany jest szczegółowy raport. Informuje on zarówno kupującego, jak i sprzedającego, jakie kryteria zostały spełnione w każdym z wymaganych testów, a jakie nie. Jeśli wszystkie trzy moduły zostaną zatwierdzone, DEKRA wystawi dla pojazdu certyfikat.