Kontrole pojazdów zmodyfikowanych i tuningowanych

Wygodne i profesjonalne inspekcje zmodyfikowanych i tuningowanych pojazdów

DEKRA działa jako kwalifikowana strona trzecia, sprawdzając pojazdy po wszelkich pracach dostosowawczych lub modyfikacyjnych, aby ustalić, czy spełniają one niezbędne normy bezpieczeństwa.

Korzyści z kontroli zmodyfikowanych i tuningowanych pojazdów:

  • Sprawdzimy, czy Twój pojazd jest bezpieczny i spełnia wszystkie obowiązujące standardy.
  • Zapewniamy kierowcom pełne zaufanie do bezpieczeństwa ich pojazdów.
  • Jesteśmy neutralnym partnerem; gwarantujemy niezależne doradztwo.
  • Wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt i realizujemy procesy najwyższej jakości.

Informacje o kontrolach pojazdów zmodyfikowanych i tuningowanych

Jeśli zmodyfikowałeś lub "dostroiłeś" swój pojazd, zmieniając lub dodając części do pojazdu w celu dostosowania go lub uczynienia go wyjątkowym, kontrola "po transformacji" może być obowiązkowa lub nie, w zależności od lokalnych przepisów, po dokonaniu modyfikacji.
Na przykład, właściciel pojazdu może chcieć dodać lub zmienić części, w tym przyciemniane szyby, specjalne opony, boczne progi, przednie i tylne zderzaki, spojlery, splittery lub obniżyć zawieszenie. W niektórych krajach po takich modyfikacjach pojazdu wymagana jest pełna kontrola techniczna, aby upewnić się, że pojazd jest odpowiednio dopuszczony i bezpieczny do użytku na drogach publicznych.
Inspektorzy pojazdów DEKRA oferują kontrole modyfikacji w celu sprawdzenia, czy pojazd klienta jest zgodny z wszelkimi niezbędnymi przepisami i wymogami. Nasi inspektorzy zapewniają klientom profesjonalne i dokładne porady oraz wszelkie wymagane raporty niezbędne do takich procedur zgodności.