Audyty gwarancyjne

Rzetelne, profesjonalne i niezawodne usługi gwarancyjne zapewniają zgodność z przepisami i konkurencyjność

Audyty gwarancyjne pomagają producentom zapewnić wysoką jakość usług świadczonych przez dealerów i warsztaty sprzedające i serwisujące ich produkty.

Ponadto audyty gwarancyjne zapewniają obiektywną ocenę w celu wsparcia skutecznych środków doskonalenia, mających na celu utrzymanie reputacji marki i zwiększenie zadowolenia klientów.

O audytach gwarancyjnych

Nasi eksperci gwarantują kompleksową i międzynarodową kontrolę procesów gwarancyjnych dla pełnego zakresu usług dealerskich, aby zapewnić jakość wykonania i zadowolenie klienta. Opracowaliśmy ustandaryzowany proces audytu i możemy dostosować audyt gwarancyjny do indywidualnych okoliczności i potrzeb.
Nasi doświadczeni audytorzy wspierają Was na wszystkich etapach projektu:
1. Przygotowanie.
2. Planowanie.
3. Audyt gwarancyjny.
4. Raportowanie.
Z przyjemnością przedstawimy Ci komplementarną analizę porównawczą, zaprezentujemy ogólne najlepsze/najgorsze praktyki procesu gwarancyjnego oraz zaproponujemy konketne zalecenia, dzięki którym poprawisz narzędzia i procesy gwarancyjne w Twojej firmie.

Skorzystaj z wiedzy ekspertów DEKRA

  • Nasi doświadczeni audytorzy doskonale rozumieją branżę motoryzacyjną.
  • Pomagamy zidentyfikować obszary i procesy wymagające poprawy.
  • Nasze audyty gwarancyjne zapewniają wgląd w ciągłą obsługę klienta.
  • Pomagamy zapewnić wysoką jakość usług i zwiększyć zadowolenie klientów.
  • Nasze usługi mają na celu wzmocnienie wizerunku marki w celu uzyskania przewagi konkurencyjnej na poziomie międzynarodowym.