Poprawa wydajności sprzedaży flotowej

Zoptymalizuj sprzedaż floty pojazdów dzięki naszemu wsparciu.

Zmieniające się potrzeby klientów, nowe formaty sprzedaży detalicznej i zaawansowane technologie wymagają zmian i ukierunkowanej optymalizacji istniejących strategii sprzedaży flotowej. Dostarczamy rozwiązania wspierające sukces Twojej firmy.

Podstawowe zasady rentownej sprzedaży flotowej dotyczą wszystkich marek i oddziałów. Począwszy od solidnego planowania biznesowego, strategii sprzedaży zorientowanych na cele i skutecznego zarządzania sprzedażą flotową, po kompleksową obsługę klienta i pozyskiwanie nowych klientów, wszystkie struktury organizacyjne i procesy muszą być funkcjonalne i dostosowane, aby przetrwać w coraz bardziej konkurencyjnym środowisku rynkowym.
Nasi eksperci bazują na wieloletnim praktycznym doświadczeniu i wieloletniej wiedzy branżowej, aby wspierać sukces Twojej firmy. Rozumiemy i przewidujemy trendy rynkowe wpływające na sprzedaż flotową i świadczymy usługi dostosowane do Twoich potrzeb. Naszym celem jest optymalizacja sprzedaży flotowej i poprawa pozycji rynkowej w dłuższej perspektywie - wszystko dzięki usprawnionym rozwiązaniom z jednego źródła.

Twoje korzyści:

  • Zewnętrzna analiza zarządzania sprzedażą floty przez ekspertów w tej dziedzinie.
  • Planowanie perspektyw, analiza danych i wzrost zadowolenia klientów.
  • Poprawa efektywności sprzedaży.
  • Wzrost wolumenów obsługi posprzedażowej i części zamiennych.
  • Wsparcie w zakresie przetargów i ofertowania.
  • Osiąganie celów.

Nasze podejście:

Aby skutecznie poprawić sprzedaż flotową, nasi eksperci rozpoczynają od analizy aspektów organizacji związanych z zarządzaniem sprzedażą flotową, biorąc pod uwagę specyficzne okoliczności wpływające na działalność firmy. Wspólnie tworzymy spersonalizowany plan działania i definiujemy odpowiednie środki optymalizacji w oparciu o naszą analizę.
Naszym celem jest pomoc w optymalizacji procesów i metod związanych z zarządzaniem sprzedażą floty za pomocą zrównoważonego, spójnego planu. Nasi eksperci rozszerzają swoje wsparcie o wdrożenie i pomoc w ustanowieniu strategii monitorowania w celu śledzenia i nagradzania realizacji celów.

Dlaczego DEKRA?

  • Jesteśmy zespołem ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży flotowej, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą.
  • Posiadamy cenną wiedzę na temat zarówno skutecznej sprzedaży flotowej B2B, jak i zrównoważonej organizacji dystrybutorów, która przynosi korzyści naszym klientom.
  • Specjalizujemy się w zapewnianiu praktycznego wsparcia ukierunkowanego na sprzedaż flotową i zwiększanie rentowności.