Badania techniczne pojazdów

DEKRA jest światowym liderem badań technicznych pojazdów

DEKRA jest w pełni zaangażowana w bezpieczeństwo ruchu drogowego od momentu założenia organizacji w 1925 roku. Dzięki ponad 95-letniemu doświadczeniu w badaniach technicznych pojazdów i międzynarodowej obecności w 20 krajach, DEKRA jest numerem 1 na świecie w zakresie badań technicznych pojazdów, przeprowadzając 27 milionów kontroli pojazdów rocznie.

Jako neutralna i niezależna firma kontrolna, DEKRA koncentruje się na dwóch głównych obszarach: sprawdzaniu przydatności pojazdów do ruchu drogowego pod kątem bezpieczeństwa kierowców i użytkowników dróg oraz pomiarze zanieczyszczenia spalin w celu ochrony środowiska.
DEKRA świadczy dla klientów detalicznych i biznesowych usługi obowiązkowych i dobrowolnych okresowych przeglądów pojazdów wszystkich typów pojazdów: od motocykli, samochodów osobowych, przyczep kempingowych po samochody ciężarowe, przyczepy, ciągniki siodłowe.
Wyszkoleni i akredytowani inspektorzy DEKRA dokładnie i szczegółowo sprawdzają pojazdy wszystkich klientów, korzystając z najnowocześniejszego sprzętu i procesów najwyższej jakości. Dążymy do wysokiej wydajności usług, aby uniknąć przestojów i maksymalnie uprościć wszystko
DEKRA dzieli się swoim know-how w zakresie bezpieczeństwa drogowego z organizacjami międzynarodowymi, takimi jak Komisja Europejska i ONZ, a także prowadzi różne działania komunikacyjne, takie jak roczny raport bezpieczeństwa i kampanie bezpieczeństwa drogowego skierowane do szerokiego grona odbiorców.