Usługi franczyzowe

Programy zarządzania franczyzą

Dzięki globalnej sieci prawie 3000 franczyz i centrów kontroli partnerów na całym świecie, DEKRA Franchise Service dostarcza kluczowe wartości usług DEKRA za pośrednictwem naszych franczyzobiorców na całym świecie w celu wdrożenia bezpieczeństwa, innowacji środowiskowych i odpowiedzialnego ładu korporacyjnego.

Korzyści płynące z usług franczyzowych DEKRA

  • Dołącz do sieci światowego lidera rynku kontroli pojazdów.
  • Korzystaj ze zoptymalizowanych warunków dla dostawców, szkoleń z zakresu kontroli pojazdów i wsparcia technicznego.
  • Rozwijaj się dzięki silnej, globalnej marce, będącej synonimem kompetencji, profesjonalizmu i neutralności.

Informacje o usługach franczyzowych DEKRA

DEKRA Franchise Service pozwala franczyzobiorcom i partnerom skupić się na ich podstawowej działalności, umożliwiając im zarówno efektywność finansową, jak i zachęcając do dynamicznego wzrostu i rozwoju. DEKRA stale inwestuje w zasoby, aby zaoferować swoim franczyzobiorcom i partnerom program pełen przewag konkurencyjnych i wysokiej jakości usług, przyczyniając się do ich rozwoju zawodowego, poprawy wydajności ich organizacji i zwiększenia rentowności ich działalności
Zaangażowanie DEKRA polega na oferowaniu konkretnych rozwiązań spełniających potrzeby franczyzobiorców i partnerów, negocjowaniu warunków z dostawcami, zapewnianiu szkoleń dla wszystkich pracowników kontroli pojazdów, wsparcia jakościowego i technicznego, zgodności z przepisami i dokładnych rozwiązań informatycznych.
Dołączenie do DEKRA oznacza przynależność do sieci światowego lidera rynku kontroli pojazdów, identyfikację jako wykwalifikowana stacja PTI i korzystanie z silnej marki, będącej synonimem kompetencji, profesjonalizmu i neutralności.
DEKRA promuje wizerunek sieci poprzez działania komunikacyjne i marketingowe. Połączenie tych działań ma na celu zwiększenie widoczności i ruchu klientów w każdej stacji kontroli pojazdów. Wspieramy naszych franczyzobiorców i partnerów, aby zapewnić najnowocześniejszą obsługę klienta i wysoką jakość usług.