Ponowny test emisji

Ponowne testy emisji dla wszystkich pojazdów

Obowiązkowy ponowny test umożliwia inspektorowi upewnienie się, że wszystkie wymagane działania naprawcze zostały przeprowadzone zgodnie z wymaganymi standardami. W ten sposób pojazd może nadal działać w sposób bezpieczny dla kierowców i innych użytkowników dróg, a także w sposób przyjazny dla środowiska.

Korzyści z obowiązkowego ponownego testu emisji spalin:

  • Upewnij się, że Twój pojazd jest bezpieczny, niezawodny i zgodny ze wszystkimi odpowiednimi normami!
  • Łatwość i wygoda.
  • Neutralny partner, niezależne doradztwo.
  • Wykorzystanie najnowocześniejszego sprzętu i procesów najwyższej jakości.

Informacje o obowiązkowym ponownym teście emisji

Jeśli pojazd klienta nie przejdzie obowiązkowej kontroli z powodu jednej lub więcej istotnych usterek zgłoszonych podczas kontroli, nasi doświadczeni eksperci ds. kontroli pojazdów pomagają klientom w przeprowadzeniu obowiązkowych ponownych testów.
Może to być przeprowadzone dla wszystkich typów pojazdów, w tym samochodów, motocykli, przyczep kempingowych, kamperów, motorowerów, samochodów klasycznych i trójkołowych pojazdów silnikowych, w zależności od lokalnych przepisów.
Właściciel każdego pojazdu, który musi poddać się obowiązkowemu ponownemu badaniu technicznemu, ma termin na naprawę swojego pojazdu, w zależności od lokalnych przepisów.
DEKRA zapewnia, że każdy pojazd klienta jest bezpieczny, niezawodny i spełnia wszystkie wymagane normy określone w przepisach krajowych i międzynarodowych.