Wycena uszkodzeń

Numer jeden w Europie pod względem wycen szkód

Nasi klienci polegają na neutralnej wiedzy ekspertów DEKRA we wszystkich kwestiach związanych z inspekcjami pojazdów, ekspertyzami i wycenami.

Zapewniamy szybkie, wysokiej jakości usługi wyceny szkód z pasją i zaangażowaniem w indywidualną mobilność i bezpieczeństwo osobiste klienta w nagłych przypadkach.

Informacje o wycenie szkód

DEKRA jest numerem 1 w Europie w zakresie wyceny szkód w coraz bardziej zaawansowanych technologicznie pojazdach. W przypadku wystąpienia szkody nasi klienci polegają na specjalistycznej wiedzy neutralnych i kompetentnych ekspertów DEKRA, aby ocenić zakres i wskazać przyczynę szkody.
Wykwalifikowani specjaliści DEKRA mogą sprostać najtrudniejszym wyzwaniom technicznym, gromadząc wszystkie informacje i dowody wymagane do roszczenia ubezpieczeniowego. Wyceny szkód samochodowych wykonywane przez naszych ekspertów dotyczą głównie firm ubezpieczeniowych.
Niezależnie od tego, czy chodzi o szkodę w samochodzie, czy o szkodę w kombajnie, oferowane przez firmę DEKRA usługi wyceny szkód w pojazdach są kompleksowe, przydatne na rynku i dostosowane do procesów. Zawierają one kompleksową dokumentację zdjęciową i szczegółowy opis uszkodzeń; informują o wszelkich istniejących wcześniej uszkodzeniach, wiarygodności, rzeczywistej stracie i ogólnym stanie pojazdu.
Nasze wyceny szkód są standardowym produktem dla wszystkich rodzajów uszkodzeń pojazdów. Są one przygotowywane zarówno dla szkód z tytułu odpowiedzialności cywilnej, jak i kompleksowego ubezpieczenia. Eksperci DEKRA gromadzą wszystkie dane wymagane do zabezpieczenia dowodów i ustanowienia podstawy do rozliczenia szkody, w oparciu o odpowiednie warunki lub polisy odpowiedzialności cywilnej, odpowiedzialności cywilnej lub kompleksowego ubezpieczenia.
W przypadkach wyraźnie rozpoznawalnej szkody całkowitej przygotowywane są opłacalne wyceny "ryczałtowe". Zawierają one szacunkowy koszt części zamiennych, wynagrodzenia i lakieru lub tylko całkowite koszty naprawy. Dotyczy to zarówno zleceń udzielanych naszym rzeczoznawcom przez osoby prywatne, jak i firmy ubezpieczeniowe.