Samochody osobowe

Zwiększona wydajność w całym spektrum samochodów osobowych

Możliwości odniesienia sukcesu w sprzedaży samochodów osobowych jest wiele - od pojazdów elektrycznych (EV) po certyfikowane pojazdy używane (CPO), od sprzedaży flotowej po obsługę posprzedażną. Naszym celem jest pomoc w osiągnięciu potencjału dzięki strategiom zwiększającym wydajność i naszej metodologii DEKRA Advanced Blended Coaching (ABC).
Dzięki niezrównanemu doświadczeniu w sektorze motoryzacyjnym nasi eksperci chętnie dzielą się swoją wiedzą na temat rynku samochodów osobowych, aby pomóc pracownikom w osiągnięciu maksymalnej wydajności. Mamy doświadczenie w każdym aspekcie działalności, w tym w zarządzaniu leadami, pełnym zakresie opcji samochodów osobowych, obsłudze posprzedażnej, częściach i logistyce.
Metodologia DEKRA Advanced Blended Coaching ułatwia coaching i szkolenia w elastycznych, dostosowanych formatach i zapewnia spójne wsparcie oraz terminową informację zwrotną. Łącząc sesje wirtualne i osobiste, podejście ABC jest w stanie zapewnić wyjątkowy zwrot z inwestycji poprzez zmniejszenie wielu kosztów związanych z konwencjonalnym coachingiem.