Coaching zarządzania biznesem

Zwiększ i zoptymalizuj zwrot z inwestycji dzięki naszej wiedzy specjalistycznej

Efektywne zarządzanie biznesem ma fundamentalne znaczenie dla sukcesu salonów samochodowych. W dobie spadających marż coraz ważniejsza staje się poprawa wydajności i efektywności działów operacyjnych oraz finansowania firmy.

Nasi eksperci pomagają firmom z sektora motoryzacyjnego odnieść sukces w obliczu zmieniających się rynków i wąskich marż. Dokładna analiza Twojej organizacji dostarcza informacji niezbędnych do opracowania zindywidualizowanych interwencji, które zapewnią, a nawet zwiększą rentowność z myślą o nowych możliwościach i znacznym zwrocie z inwestycji.

Twoje korzyści:

  • Obiektywna ocena Twojej organizacji i zarządzania.
  • Wyższa sprzedaż samochodów, obrót częściami i wydajność dealerów.
  • Wsparcie w przygotowaniu spotkań bankowych oraz w kupnie i sprzedaży spółek.
  • Doradztwo w zakresie planowania budżetowego i biznesowego.
  • Zabezpieczenie i optymalizacja sukcesu Twojej firmy.
  • Aktywne wsparcie we wdrażaniu zaplanowanych działań i interwencji.

Nasze podejście:

Wiemy, że salony samochodowe i firmy serwisowe działają według złożonego modelu biznesowego, który wymaga ciągłej uwagi. Dzięki regularnej analizie i odpowiednim dostosowaniom w poszczególnych jednostkach biznesowych organizacje te mogą prosperować w sektorze charakteryzującym się wysokim stopniem zależności od czynników zewnętrznych.
Dokonując oceny, nasi eksperci nie tylko analizują suche liczby, ale także biorą pod uwagę indywidualne warunki i rozwój rynku, a także wpływy zewnętrzne i wewnętrzną specyfikę firmy. Bazując na naszym bogatym doświadczeniu i metodycznym podejściu, nasi konsultanci są w stanie przeprowadzać analizy dźwiękowe szybko i w sposób zorientowany na cel.
Aby jak najskuteczniej wspierać firmy, kładziemy nacisk na dostosowanie i dostosowanie zalecanych środków i interwencji do celów i zadań każdej organizacji. Zapewniamy aktywne wsparcie również na etapie wdrażania, aby zapewnić naszym klientom sukces.

Dlaczego DEKRA?

  • Jesteśmy ekspertami w branży motoryzacyjnej i znamy Twój model biznesowy.
  • Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu biznesem z kompleksowym know-how w skutecznej reorganizacji i restrukturyzacji firm.
  • Specjalizujemy się w praktycznych, pragmatycznych rozwiązaniach i zindywidualizowanym wsparciu.