Likwidacja szkód w innych obszarach

Lokalna lub zdalna ocena szkód w innych obszarach, takich jak podróże, sztuka, wydarzenia specjalne i inne

Ocena szkód na miejscu lub zdalnie w sektorach takich jak podróże, sztuka, wydarzenia specjalne i inne, która może obejmować badanie okoliczności, głównie w imieniu branży ubezpieczeniowej, przez naszych wyspecjalizowanych ekspertów.

Informacje na temat likwidacji szkód

Doświadczeni i niezależni specjaliści DEKRA ds. likwidacji szkód oferują naszym klientom niezależne, globalnie ujednolicone usługi zgodnie z prawem krajowym, dla produktów biznesowych i prywatnych w sektorach takich jak podróże, sztuka, wydarzenia specjalne i inne. Likwidacja szkód w branży ubezpieczeniowej obejmuje ocenę szkód na miejscu, która może obejmować badanie okoliczności przez naszych wyspecjalizowanych ekspertów.
Od prostych szkód po złożone roszczenia - specjaliści DEKRA oferują najwyższej jakości usługi w sektorze ubezpieczeń. Wykorzystanie przez nas najnowszych innowacyjnych narzędzi i technologii cyfrowych gwarantuje, że dotrzymujemy naszych kluczowych zobowiązań wobec klientów. Ponadto, dzięki naszemu oprogramowaniu do planowania, gwarantujemy, że doświadczony likwidator szkód znajdzie się u klienta w najkrótszym możliwym czasie.