Obsługa roszczeń w szkodach osobowych

Oferta usług regulacji szkód osobowych

DEKRA obsługuje roszczenia wynikające ze szkód osobowych od pierwszego zgłoszenia szkody do rozliczenia lub dowolnego etapu tego procesu. Mamy duże doświadczenie w zarządzaniu roszczeniami za szkody osobowe, w tym obrażenia ciała, czasową niezdolność do pracy, trwałą niezdolność do pracy i utratę życia.

O obsłudze roszczeń za szkody osobowe

DEKRA Claims Services dysponuje doświadczeniem w zarządzaniu roszczeniami wynikającymi ze szkód osobowych, w tym obrażeń ciała, czasowej niezdolności do pracy, trwałej niezdolnością do pracy i utraty życia.
Obsługę roszczeń wypadkowych i wynikających ze szkód osobowych prowadzimy z zachowaniem najwyższej uczciwości, staranności, umiejętności i sumienności, zapewniając kompleksową obsługę roszczeń od dochodzenia odszkodowania, przez negocjacje, aż po ugodę. Nie zapominamy, że sposób w jaki obsługujemy roszczenia wpływa bezpośrednio na markę i reputację naszych klientów. Jesteśmy świadomi wartości marki klientów, a nasze doświadczenie w obsłudze roszczeń wzmacnia reputację klienta. Ponieważ niektóre przypadki szkód mogą być bardzo skomplikowane i wiązać się z poważnymi, długoterminowymi konsekwencjami, obsługa tych roszczeń wymaga prawdziwego zrozumienia i empatii naszych likwidatorów szkód wobec osób zgłaszających roszczenia.
DEKRA Claims Services zarządza roszczeniami wynikającymi ze szkód osobowych w imieniu największych ubezpieczycieli, agentów, brokerów, przewoźników i korporacji.