Kalkulator strat CAT

Zapewniamy unikalne rozwiązania w zakresie katastrof dla branży ubezpieczeniowej

Roszczenia ubezpieczeniowe muszą być obsługiwane szczególnie szybko i dokładnie w następstwie katastrofy. Globalna sieć ekspertów DEKRA korzysta z innowacyjnych narzędzi i bogatego doświadczenia, aby zapewnić pewność i sprawną likwidację szkód, wspierając firmy ubezpieczeniowe w reagowaniu na roszczenia z tytułu odpowiedzialności cywilnej.

Informacje o usłudze Loss Adjusting CAT

Specjaliści DEKRA ds. rozwiązań katastroficznych pomagają ubezpieczycielom, brokerom i agentom w procesie usuwania skutków katastrof. Nasze wysoce wyspecjalizowane globalne, wielojęzyczne zespoły są szybko dostępne zawsze i wszędzie tam, gdzie są potrzebne, zdolne do oceny wszelkiego rodzaju roszczeń wynikających z katastrofy: od szkód samochodowych, majątkowych lub obrażeń ciała, po najbardziej złożone roszczenia przemysłowe.
Rozwiązania w zakresie katastrof samochodowych
DEKRA jest partnerem motoryzacyjnym dla świata ubezpieczeń. Mamy bezpośredni kontakt ze wszystkimi producentami OEM i jesteśmy zaufanym partnerem w zakresie innowacji i rozwoju. Nasz globalny zespół doświadczonych likwidatorów szkód zapewnia wysokiej jakości usługi oceny przy użyciu najnowszych technologii.
Rozwiązania w zakresie katastrof majątkowych
DEKRA może wysłać zespoły doświadczonych, wielojęzycznych likwidatorów szkód natychmiast po katastrofie. Nasza znajomość lokalnych rynków i doświadczenie w kwestiach budowlanych i środowiskowych gwarantuje, że zawsze dostarczamy najlepszą ofertę, zapewniając branży ubezpieczeniowej najszybsze i najbardziej opłacalne usługi i informacje, których potrzebuje.
Rozwiązania w zakresie katastrof morskich
Nieocenione zrozumienie i wiedza DEKRA na temat przepisów i warunków transportu jest niezbędna w przypadku szkód morskich. Nasz globalny zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów zajmuje się wszystkimi aspektami związanymi z ładunkiem, kadłubem i maszynami, a także sprzętem lądowym i jednostkami rekreacyjnymi.
Usługi w zakresie roszczeń
Doświadczone zespoły DEKRA ds. zarządzania roszczeniami obsługują roszczenia wynikające ze wszystkich rodzajów polis ubezpieczeniowych, w tym komunikacyjnych, cargo i frachtowych, majątkowych, odpowiedzialności cywilnej, wypadkowych i zdrowotnych oraz roszczeń z tytułu zdarzeń specjalnych i związanych z nimi regresów. Po katastrofie możemy zająć się Twoimi roszczeniami na miejscu, w Twoim biurze lub w jednej z naszych lokalizacji w regionie.
Audyty
W sytuacjach katastroficznych możemy działać jako likwidator szkód lub przeprowadzać przeglądy zamkniętych lub otwartych akt. Kontrole odbudowy i reinwestycji są również częścią naszego portfolio.