Samochody ciężarowe i dostawcze

Lepsza wydajność w zakresie samochodów ciężarowych i lekkich pojazdów dostawczych

Twoi klienci polegają na samochodach ciężarowych i lekkich pojazdach dostawczych, aby utrzymać swoją działalność w ruchu, a Ty zapewniasz niezawodne usługi posprzedażne i uzupełniasz ich floty w razie potrzeby. Spełnienie oczekiwań klientów przy ograniczonych zasobach może stanowić wyzwanie. Nasi eksperci są po Twojej stronie z rozwiązaniami.
Sprzedaż flotowa samochodów ciężarowych i lekkich pojazdów użytkowych (LCV), zarówno nowych, używanych, jak i elektrycznych, jest ważną częścią działalności motoryzacyjnej. Operatorzy flot wymagają wiele od tych pojazdów i polegają na usługach posprzedażnych, częściach i logistyce, aby utrzymać je w dobrym stanie. Wsparcie doświadczonych doradców może pomóc spełnić te oczekiwania i zwiększyć wydajność.
Nasz zespół ekspertów opracował metodologię DEKRA Advanced Blended Coaching (ABC), aby zapewnić ukierunkowany, elastyczny coaching i szkolenia dla osób z branży samochodów ciężarowych i lekkich pojazdów dostawczych. Łącząc interakcje osobiste i wirtualne, DEKRA ABC zapewnia angażujące, spójne wsparcie dla personelu sprzedaży, a także wyjątkowy zwrot z inwestycji.