DEKRA Advanced Blended Coaching (ABC)

Innowacyjna metodyka coachingu

Ponieważ branże napotykają nowe wyzwania i możliwości, nasi eksperci zrewitalizowali coaching w erze cyfrowej dzięki DEKRA Advanced Blended Coaching (ABC). Opracowany dla branży motoryzacyjnej, DEKRA ABC zapewnia wyjątkowy zwrot z inwestycji (ROI) dla firm poszukujących elastycznego i skutecznego podejścia do rozwoju pracowników.
DEKRA ABC to nowoczesna, interaktywna metodologia, która pomaga firmom osiągać założone cele. Ściśle współpracujemy z Tobą, aby w pełni zrozumieć Twoje potrzeby, zaczynając od dokładnej analizy struktury Twojej organizacji. W oparciu o naszą ocenę opracowujemy indywidualny program coachingowy, który zapewnia również wymagany zwrot z inwestycji (ROI).
Łączymy coaching na miejscu i coaching grupowy z I-Coachingiem i samokształceniem. DEKRA Performance Manager (DPM) obejmuje kompleksowe raportowanie, monitorowanie i krytykę w celu zapewnienia osiągnięcia uzgodnionych wskaźników KPI. Nasze usługi coachingowe to doskonała wartość, która płynnie integruje się z Twoją organizacją i zapewnia wymierne, trwałe wyniki.
Nasze wewnętrznie opracowane programy szkoleniowe dla branży motoryzacyjnej są ukierunkowane na sprzedaż flotową, obsługę klienta, zarządzanie posprzedażowe, wydajność warsztatów i sklepów, zarządzanie używanymi samochodami i programy CPO, a także dostarczanie dostosowanych rozwiązań coachingowych.

Nasze podejście:

DEKRA ABC to strategiczna metodologia poprawy wydajności, która zmienia konwencjonalny coaching, zapewniając starannie dobrane połączenie interwencji online i offline w celu rozwoju zawodowego oraz szereg narzędzi cyfrowych do śledzenia i rejestrowania postępów. DEKRA Advanced Blended Coaching charakteryzuje się przede wszystkim elastycznym podejściem, zmieniającym specyficzną mieszankę narzędzi i elementów programu w celu dostosowania i reagowania zarówno na firmę, jak i osobę.

W jaki sposób DEKRA ABC maksymalizuje zwrot z inwestycji (RoI)?

W przeciwieństwie do konwencjonalnych modeli, DEKRA ABC jest w stanie zapewnić szkolenia i coaching za pośrednictwem łatwo dostępnej platformy o zróżnicowanej zawartości i sposobach dostarczania. Programy, które opierają się wyłącznie na szkoleniach osobistych, mogą być drogie, ponieważ koszty podróży są zwykle nieuniknione. Podróże sprawiają również, że harmonogram jest mniej elastyczny, a możliwość sesji uzupełniających, specjalistycznych tematów lub intensywnych interwencji jest rzadkością.
Cyfrowe komponenty DEKRA ABC w wielu przypadkach eliminują potrzebę podróży i są wysoce elastyczne, dzięki czemu uczestnicy otrzymują dokładnie takie szkolenie lub coaching, jakiego potrzebują, za ułamek tradycyjnych kosztów. Cyfrowa diagnostyka, śledzenie sukcesów i analiza danych umożliwiają określenie, które obszary wymagają poprawy, w jaki sposób uczestnicy robią postępy i gdzie należy skierować zasoby, aby uzyskać maksymalny wpływ. Wszystkie te czynniki oznaczają, że zwrot z inwestycji w DEKRA ABC jest nieporównywalnie lepszy niż w przypadku konwencjonalnych programów.

Czego można oczekiwać od DEKRA ABC?

Personalizacja jest kluczem, który uwalnia Twój potencjał. Naszym punktem wyjścia jest szczegółowa analiza Twojej firmy, aby upewnić się, że wybrano najbardziej efektywne i korzystne narzędzia dla Twoich potrzeb. Następnie przeprowadzamy diagnostykę i ocenę poszczególnych uczestników. Dostosowany do indywidualnych potrzeb program łączy w sobie różnorodne metody coachingu, najnowocześniejsze technologie, procesy przeglądu, monitorowanie, raportowanie i ciągłe wsparcie, takie jak:
 • Grupowe sesje szkoleniowe online dostępne z wielu lokalizacji.
 • Coaching online 1-2-1 jako samodzielna sesja lub część programu.
 • Planowanie działań w czasie rzeczywistym dla każdej metody uczenia się.
 • Moduły e-learningowe.
 • Bezpośredni coaching na miejscu, skierowany w szczególności do menedżerów i kadry kierowniczej.
 • Pulpit aktywności i KPI.
 • Zaawansowane analizy danych.
W miarę jak uczestnicy angażują się, program dostosowuje się do ich wyników, co utrzymuje motywację na wysokim poziomie, a poszczególne osoby są na dobrej drodze do osiągnięcia swoich celów.

Jakie funkcje oferuje DEKRA ABC?

Menedżer wydajności DEKRA (DEKRA Performance Manager -DMP)
Nasz DEKRA Performance Manager (DPM) to platforma cyfrowa obejmująca diagnostykę, plany działania, raportowanie KPI i wiele więcej w celu zapewnienia interaktywnego, adaptowalnego doświadczenia coachingowego. Struktura i dostępność DPM pozwalają na ciągłe uczenie się, monitorowanie i przekazywanie informacji zwrotnych, bez konieczności korzystania z usług pełnoetatowego trenera na miejscu.
I-Coaching:
I-Coaching zapewnia szkolenia na żywo dostarczane jako 1-2-1 lub grupowe sesje szkoleniowe i może być łatwo zintegrowany z dniem pracy. Oznacza to, że uczestnicy mogą natychmiast zastosować to, czego się nauczyli, w interakcjach z klientami, współpracownikami i procesami. Uczestnicy wchodzą w interakcję z trenerami na żywo, którzy prezentują materiały szkoleniowe na ekranie z pokoju z zielonym ekranem.
Nasze rozwiązania w zakresie I-Coachingu:
 • Dostarczają szkolenia ukierunkowane na zdobycie praktycznych umiejętności, dostępne za pomocą komputera lub tabletu.
 • Konsolidują szkolenia w łatwe do zarządzania segmenty, nie dłuższe niż 45 minut.
 • Koncentrują się na umożliwieniu trenującym natychmiastowego zastosowania tego, czego się uczą, w rzeczywistych interakcjach w miejscu pracy.
Nasze cyfrowe rozwiązania coachingowe realizują trenerzy DEKRA certyfikowani zgodnie z normą ISO 17024, aby:
 • Zapewnić bezstronne międzynarodowe uznania ich umiejętności społecznych, osobistych i biznesowych.
 • Doskonalić umiejętności i rozwijać zawodową efektywność, aby rekrutować, stymulować, rozwijać i zatrzymywać najlepszych pracowników.
 • Umożliwić proces coachingu zorientowanego na wyniki, który jest powszechnie stosowany przez naszych partnerów biznesowych.

Dlaczego DEKRA?

 • Jesteśmy globalnym partnerem zdolnym do dostarczania jakości i wartości na całym świecie.
 • Spełniamy zmieniające się wymagania branżowe i zachęcamy do ciągłej, kompleksowej poprawy wydajności oraz wyjątkowego zwrotu z inwestycji.
 • Wprowadzamy zmiany, koncentrując się zarówno na poprawie w obszarach docelowych, jak i na dobrobycie finansowym firmy.