Zamknij Witryna wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu utrzymania sesji oraz analiz. Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień dotyczących przechowywania i uzyskiwania dostępu do cookies przy pomocy ustawień przeglądarki lub urządzenia końcowego można dokonać w każdej chwili. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności
Home    |    Kontakt    |    Kariera    |    Mapa strony    |    Aktualności

KONTAKT DEKRA House

Siedziba DEKRA

DEKRA POLSKA SP. z o.o.
ul. Rzymowskiego 28
02-697 Warszawa
NIP: 522-25-11-608
REGON: 016213367

Tel. 22 577 36 00
Fax. 22 577 36 36
info@dekra.pl
Magdalena Kaźmierczak
Sekretariat Zarządu
tel. 22 577 36 16
magdalena.kazmierczak@dekra.pl

 

Usługi Eksperckie

 


Klienci indywidualni
Cennik
Składanie zleceń:
tel. 22 577 36 09
ekspertyza@dekra.pl

Klienci instytucjonalni

Tomasz Walewski
Business Development Manager
tel. 784 058 868
tomasz.walewski@dekra.pl

 

Norbert Kutyła
Z-ca Kierownika Pionu Logistyki
tel. 22 577 36 08
norbert.kutyla@dekra.pl

Testy i audyty

Piotr Mazur
Kierownik Pionu Testów

tel. 22 577 36 35
piotr.mazur@dekra.pl
Sylwester Kowalski
Project Manager

tel. 22 577 36 07
sylwester.kowalski@dekra.pl

DEKRA CarOperator

Wojciech Śliz
Used Car Manager
tel. 22 577 36 20
wojciech.sliz@dekra.pl


DEKRA.mobile

Arnold Olszewski

Used Car Manager
tel. 22 577 36 31
arnold.olszewski@dekra.pl

DEKRA CarExchange (aukcje)

Arnold Olszewski

Used Car Manager

tel. 22 577 36 31
arnold.olszewski@dekra.pl

 

 

BADANIA TECHNICZNE POJAZDÓW

 


Program Partner DEKRA

Rafał Machowski
Koordynator techniczny

tel. +48 22 577 36 25
rafal.machowski@dekra.pl

Marcin Tokaj
Doradca SKP
tel. +48 22 577 36 37
marcin.tokaj@dekra.pl

 

Stacje kontroli pojazdów DEKRA Polska


Nowy Dwór Mazowiecki
ul. Gen J.P. Morawicza 2
tel. 22 775 29 49
Godz. otwarcia:
Pon-Pt: 7.00 - 19.00
Sobota: 8.00 - 15.00

Gdańsk
ul. Rakoczego 32 A
tel. 58 303 22 09
Godz. otwarcia:
Pon-Pt: 7.00 - 20.00
Sobota: 8.00 - 18.00


Nalepka ekologiczna
Monika Kazimierczuk
tel. 22 577 36 21
nalepka@dekra.pl